Przydomowe oczyszczalnie ścieków - śląskie

Przydomowe oczyszczalnie ścieków - śląskie

Przydomowe oczyszczalnie ścieków cieszą się w naszym kraju coraz większym zainteresowaniem. Urządzenia te są świetną alternatywą w sytuacji, gdy właściciel nie może podłączyć swojego domu do sieci kanalizacyjnej. Na uwagę zasługuje w szczególności oferowana przez firmę Traidenis-Pol przydomowa, nowoczesna oczyszczalnia NV. Warto przyjrzeć się bliżej temu, jakie korzyści daje jej użytkowanie, a także gdzie można nabyć takie urządzenie w województwie śląskim.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków NV to niezwykle innowacyjne, zaawansowane oraz bezawaryjne urządzenie hybrydowe, które łączy w sobie najlepsze cechy niezwykle skutecznej technologii osadu czynnego oraz zanurzonego złoża biologicznego. Oczyszczalnia NV osiąga wysoką wydajność i skutecznie eliminuje większość zanieczyszczeń, w tym nawet do 98% BZT5.

Wśród największych zalet przydomowej oczyszczalni NV od Traidenis-Pol można wymienić także możliwość zastosowania tego urządzenia w każdych warunkach gruntowo-wodnych, brak potrzeby stosowania biopreparatów czy wysoką odporność na obciążenia (udokumentowane 52kN/mkw), co umożliwia montaż na dużej głębokości lub pod terenem przyjezdnym. Urządzenie działa zgodnie z wszelkimi normami bezpieczeństwa i jest proekologiczne, a oczyszczone ścieki są bezwonne oraz bezbarwne. 

W kontekście przydomowej oczyszczalni NV nie można pominąć tak istotnych walorów, jak prostą budowę urządzenia, szybki montaż poszczególnych elementów, a także niskie zakupu oraz późniejszej eksploatacji. Oczyszczalnia NV jest świetnym rozwiązaniem nawet na niewielkiej przestrzeni, ponieważ ze względu na drobne gabaryty oraz sposób instalacji nie potrzebuje dużo miejsca. Jeśli dodamy do tego 20-letnią gwarancję, zyskujemy urządzenie, które będzie nam służyć przez bardzo długi okres. 

Jeśli jesteś z województwa śląskiego i zastanawiasz się nad budową przydomowej oczyszczalni ścieków, dobrze trafiłeś! Firma Traidenis-Pol od lat cieszy się zaufaniem tysięcy klientów, zapewniając kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Już dziś warto więc zapytać specjalistów o indywidualną ofertę, a także uzyskać bezpłatną wycenę!