Przydomowe oczyszczalnie ścieków - mazowieckie

Przydomowe oczyszczalnie ścieków - mazowieckie

Nie w każdym przypadku właściciele domów mają możliwość podłączenia się do gminnej sieci kanalizacyjnej. Na szczęście istnieje niezwykle korzystna alternatywa w postaci przydomowej oczyszczalni ścieków. Z racji tego, iż jest to inwestycja na długie lata, warto postawić na sprawdzone i opłacalne rozwiązania od zaufanych producentów. Przydomowe oczyszczalnie ścieków w województwie mazowieckim - gdzie szukać i na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Przydomowe oczyszczalnie ścieków z roku na rok zyskują coraz większą popularność i nic  w tym dziwnego, ponieważ są to innowacyjne oraz niezawodne urządzenia, dzięki którym można zaoszczędzić sporo pieniędzy oraz problemów. Na szczególną uwagę zasługuje przydomowa biologiczna oczyszczalnia NV firmy Traidenis. To hybryda, która łączy w sobie walory dwóch najskuteczniejszych technologii w oczyszczaniu ścieków: osadu czynnego oraz zanurzonego złoża biologicznego. 

Oczyszczalnia ścieków NV - dlaczego warto?

Przydomowa oczyszczalnia ścieków NV to gwarancja najwyższej jakości, wytrzymałości, a także wydajności. Technologia ta umożliwia redukcję zanieczyszczeń BZT5 na poziomie aż 98%, dzięki czemu oczyszczone ścieki są bezbarwne i bezwonne! Ponadto, oczyszczania NV posiada wszelkie certyfikaty, w tym spełnia wymagania normy zharmonizowanej PN-EN 12566-3+A2:2013, co umożliwia staranie się o dofinansowanie jej zakupu. Wśród największych zalet tych urządzeń można wymienić także niskie koszty eksploatacyjne, montaż w każdych warunkach, brak potrzeby stosowania jakichkolwiek biopreparatów, a także 20-letnię gwarancję na zbiornik oczyszczalni, który jest wykonany z żywicy wzmocnionej włóknem szklanym.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków - mazowieckie: gdzie szukać? 

Jeśli poszukujesz przydomowej oczyszczalni ścieków w województwie mazowieckim, najlepszym wyjściem jest skorzystanie rozwiązań firmy Traidenis-Pol. Sprawdzą się one w każdych warunkach, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Konkurencyjny koszt zakupu oraz prosta budowa sprawiają, że oczyszczalnia NV nie ma sobie równych!