Przydomowe oczyszczalnie ścieków - małopolskie

Przydomowe oczyszczalnie ścieków - małopolskie

Przydomowe oczyszczalnie ścieków to świetna alternatywa dla tradycyjnego systemu kanalizacyjnego. Urządzenia te sprawdzają się w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach, dzięki czemu w ostatnich latach zyskują na popularności. Jednym z rozwiązań w tym obszarze jest innowacyjna przydomowa oczyszczalnia biologiczna NV od firmy Traidenis-Pol, która jest dostępna także na terenie województwa małopolskiego. To synonim najwyższej możliwej jakości, łatwej instalacji oraz niskich kosztów eksploatacyjnych.

W przypadku wielu domów nie ma możliwości podłączenia ich do gminnej sieci kanalizacyjnej, a budowa szamba nie zawsze jest najwygodniejszym wyjściem z sytuacji. Na szczęście, z pomocą przychodzą producenci takich urządzeń jak właśnie przydomowa oczyszczalnia ścieków NV. Firma Traidenis-Pol oferuje innowacyjną, niezawodną oraz niezwykle wydajną technologię, która daje wyłącznie same korzyści.

Oczyszczalnia biologiczna NV to urządzenie hybrydowe, które łączy w sobie sprawdzone i najskuteczniejsze technologie w oczyszczaniu ścieków, czyli technologię osadu czynnego oraz zanurzonego złoża biologicznego. Przydomowa oczyszczalnia NV jest zbudowana z trwałego i odpornego na wszelkie czynniki materiału GRP - żywicy poliestrowej wzmocnionej włóknem szklanym. To z kolei sprawia, że urządzenie osiąga wytrzymałość na obciążenia rzędu 52 kN/mkw i można je umieścić na sporej głębokości.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków NV osiąga wysoką skuteczność w eliminowaniu zanieczyszczeń, w tym do 98% BZT5. Posiada ponadto wszelkie certyfikaty, które są niezbędne do tego, aby starać się o dofinansowanie do jej zakupu oraz montażu. Producent zapewnia 20-letnią gwarancję, dzięki czemu można mieć pewność, że jest to inwestycja na długi okres. Urządzenie od Traidenis-Pol działa w pełni automatycznie, a więc jest bezobsługowe, a dodatkowo niezwykle oszczędne. Oczyszczone w ten sposób ścieki są bezwonne i bezbarwne, a praca całego systemu - ekologiczna.

Wszystko to sprawia, że nie ma co zwlekać, tylko już skontaktować się z firmą Traidenis-Pol i skorzystać z bezpłatnej wyceny.